bg-main-info-block

Гумова крихта 1,0 - 4,0 мм

Гумова крихта 1,0 - 4,0 мм1616063110
10,00 грн./кг
Замовити

Уточнити ціни, отримати консультацію і замовити нашу продукцію можна за телефоном: Телефонуйте або пишіть нам за адресою: ukrecotechnology@gmail.com

Опис:

Гумова крихта UCRECO

Фракція:

1,0 – 4,0 мм

Упаковка:

стандарт (поліпропіленовий Big Bag 500 кг або 1000 кг).

Додатково:

Упаковка в поліпропіленові мішки по 25кг

Використання:

Підстава спортивних майданчиків, парковок, велосипедних доріжок, гумові килимки (тваринництво, антивібраційні), гумові плити (спортивні зали, ігрові майданчики)

Властивості:

  • Износостойкость

    Наша резиновая крошка производится исключительно из импортных автомобильных покрышек, благодаря чему обладает такими свойствами как износостойкость, морозостойкость, упругость, стойкость к механическому воздействию и ударным нагрузкам.

  • Экономичность

    Резиновая крошка производится путем механической переработки шин, во время которой происходит постепенное их измельчение в резиновую крошку разных фракций. В результате такой переработки получается резиновая крошка с ровными контурами. Использование такой крошки для производства резиновых покрытий существенно экономит количество необходимого для этого связующего и придает покрытию эстетичный внешний вид.

  • Экологичность

    Резиновая крошка содержит менее 0,1% посторонних примесей, что является результатом многоэтапной очистки крошки в процессе производства.

Гумова крихта 1,0 - 4,0 мм, на 80% складається з шин легкових автомобілів. Дана фракція гумової крихти UCRECO використовується в якості шару фундаменту для спортивних покриттів, при виробництві гумових плит і гумових матів, а також в якості доповнення до штучній траві. Вона також використовується в садівництві, при проектах ландшафтної архітектури і в тваринництві. Є ідеальним гранулятом наповнювачем для виробництва спортивних снарядів (боксерських груш, матів, килимків, баскетбольних щитів і т.д.).

Гумові гранули даної фракції типу UCRECO, використовуються і для обслуговування спортмайданчиків (фундаментної поверхні штучної трави і поліуретанового покриття). Правильний процес виробництва гарантує високу якість спортмайданчики, стадіонів та інших виробів з гумового грануляту даної фракції, а також довгий термін служби, безпеку і комфорт в експлуатації.

Загальні характеристики

Фракція

0,6 - 1,0 мм, 1,0 – 4,0 мм

Колір

чорний

Матеріал

гума

Експлуатаційні властивості

зносостійкість, морозостійкість, пружність, стійкість до механічного впливу і ударних навантажень

Сфери застосування

виготовлення безшовних гумових покриттів, гумової плитки, як підсипання для футбольних та інших трав'янистих полів, наповнювача в спортивний інвентар, виготовлення дорожнього покриття і т.д.

Фізико-технічні характеристики

Насипна щільність, г/см3

Масова частка вологи, %

не більше 1,5

Зміст сторонніх домішок, %

не більше 0,1

Температурний режим

-40˚С … +50˚С