Зв'язатися з фахівцем

Для чого робиться крихта, що з неї роблять і наскільки широкий спектр застосування.

На сьогоднішній день отримання крихти з покришок автомобілів стало одним з основних промислових напрямків. Одержуваний матеріал підходить для виробництва безлічі предметів, які знаходять своє застосування в різних сферах. Отже, будемо розбирати все по порядку:

 1. Покриття підлог

  Це виходить унікальне покриття, яке не має швів, у вигляді заливної підлоги. Для нього застосовують гумову крихту, поліуретан і фарбувальні елементи. Покриття виходить повністю екологічним (яке не є небезпечним для здоров'я людей і тварин), не має запаху, служить до 45 років, водонепроникне, гарне зовні. Використовують його для покриття майданчиків, території біля басейнів, в парках з метою їх придбання більш естетичного вигляду, також таким покриттям покривають пандуси і навіть хол в різних закладах.

 2. Бігові доріжки

  Настил до складу якого входить такий матеріал, використовується для професійних бігових доріжок. І це все не просто так, тому що таке покриття має бути, слідуючи міжнародним стандартом. Така доріжка буде сприяти комфортному заняттю спортом, гарантуючи надійне зчеплення взуття з поверхнею покриття. Воно добре переносить будь-які температури, включаючи їх різкі перепади. Покриття не пропускає воду, швидко сохне, не виділяє нічого шкідливого або токсичного.

 3. Плитка

  З гумової крихти, поєднуючи її з каучуком, роблять спеціальну плитку, нижньою частиною якої буде саме крихта. Така плита термо-безпечна, має амортизаційні властивості, протиковзка, відрізняється відмінною стійкістю до стирання. Вона легко монтується, а використовують таку плитку для оформлення паркових доріжок, майданчиків, тротуарів. Її навіть використовують в ході обладнання злітної смуги на аеродромі, причалах, різних складах, гаражі та фермі.

 4. Бордюри

  Бордюри з гумової крихти мають гарний естетичний вигляд, вони практичні і зносостійкі, можуть мати різний колір, в залежності від використовуваних фарб. Служать такі бордюри багато років, так як відрізняються відмінною витримкою до впливу як високих, так і низьких температур.

 5. Стовпи

  Мова йде про невеликі стовпчики, використовані біля парковок. Конструкція такого стовпчика передбачає металеві прути всередині, що дозволяють йому згинатися, але не ламатися. Наприклад, автомобіль може врізатися в такий стовпчик, при цьому не пошкодитися і вчасно зупинитися.

 6. Фігури для дитячих майданчиків

  Це красиві, яскраві, оригінальні фігури 3D типу. Їх встановлюють на дитячих майданчиках, призначених для дітей віком від 4 до 10 років. Вони повністю нешкідливі, не виділяють ніяких токсичних речовин, а також запаху. Термін експлуатації у таких фігурок дуже великий, незважаючи на погодні умови.

 7. Наповнювач для різних предметів

  • крісла-мішки - це безкаркасні крісла, дуже зручні і практичні. Їх наповнювач гумова крихта дрібної фракції, яка сприяє тому, щоб стілець адаптувався під форму людського тіла;
  • надгробки - мається на увазі ті місця, які найчастіше засипають звичайним щебенем або камінням. Завдяки такому покриттю, яке стоїть куди менше бетонованого, естетичний вигляд може бути набагато красивіше і цікавіше. До того ж служить таке покриття набагато довше;
  • боксерські груші - вони добре виносять одержуваний удар, довго служать і не втрачають своєї форми.
 8. Дорожнє будівництво

  Якщо до асфальту додавати гумову крихту, він буде мати більш тривалий термін експлуатації, буде забезпечувати більшу зчіпну реакцію при гальмуванні, збільшуючи зносостійкість коліс, а також буде запобігати появі так званих колій на асфальті.

 9. Бітумна мастика


  Її можна використовувати навіть в самих важко досяжних місцях, вона володіє відмінними в'яжучими властивостями, не піддається корозії, не деформується.
 10. Утеплювачі та ущільнювачі

  У таких випадках гумову крихту змішують з каучуком. Як результат гума виходить більш шумовіброізоляціонной, пружною і м'якою.

 11. Килимки в вигляді осередків

  Це рифлені покриття з осередками, які завжди залишаються чистими, а сміття просто збирається з-під килимка, який легко перемістити в сторону.

Схожі статті

Екологічна проблема - засмічення1626687413
Виробництво гумової крихти з шин1625893657
Механічний спосіб переробки автомобільних шин1626691925